Nové produkty

Zobrazených 1 - 18 z 28 položiek
 • 51,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  GARDE PARTY Turkey & Rice receptúra pre dospelé psy s obsahom morčacieho mäsa a ryže. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme čím zabezpečuje účinnú regeneráciu a podporuje imunitu. 

  51,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 51,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  GARDEN PARTY Turkey & Rice Senior a Light receptúra obsahom morčacieho mäsa a ryže určená pre dospelé psy s nadváhou alebo psích seniorov. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme čím zabezpečuje účinnú regeneráciu a podporuje imunitu

  51,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 51,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  GARDEN PARTY Lamb & Rice receptúra pre dospelé psy s obsahom jahňacieho mäsa a ryže. Jahňacina je dobre stráviteľná, má vysoký obsah dôležitých aminokyselín, vitamínov a minerálnych látok pre udržiavanie zdravého cievneho systému.

  51,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 51,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  GARDEN PARTY Fish & Rice receptúra pre dospelé psy s obsahom rybacieho mäsa, ryže a zeleniny odkazuje na zdravú mediteránsku kuchyňu. Ryby obsahujú vysoký podiel bielkovín, omega 3-mastných kyselín a vitamínov, sú prospešné pre správnu srdcovú, nervovú aj svalovú činnosť.

  51,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 51,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  GARDEN PARTY Puppy Turkey & Rice receptúra pre šteniatka s morčacím mäskom a ryžou. Morčacie mäso je veľmi kvalitným a zároveň ľahko stráviteľným mäsom. Obsahuje veľa minerálnych látok, stopových prvkov a vitamínov v prírodnej forme čím zabezpečuje správny vývoj a podporuje imunitu.

  51,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 138,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  jednoduchá inštalácia a jednoduché ovládanie vhodný pre inštaláciu až do 1200 m možnosť plynulého nastavenia zón bezkontaktné (magnetické) prepínanie módov prijímača mód pre vyhľadávanie rušivých magnetických polí - funkcia ISIT 8 úrovní stimulačných impulzov

  138,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 110,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický výcvikový obojok d-control 400 je veľkosťou korekčných impulzov vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, dosahom 250 m. Vysielač disponuje funkciou zvuk, korekčný impulz s úrovňou 0 - 19 a nastaviteľný trvalý impulz, kde si môžete navoliť o 0 - 5 stupňov vyššiu intenzitu korekčného impulzu, ako je...

  110,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 106,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický výcvikový obojok d-control 440 je vhodný pre všetky plemená psov s dosahom 250 m. Vysielač disponuje funkciou zvuk, svetlo a 5 režimov vibrácie.   

  106,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 98,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami korekčných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m. 

  98,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 94,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický výcvikový obojok d-control easy je vďaka veľkosti korekčných impulzov vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami korekčných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m.

  94,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 88,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Skladacia, výškovo nastaviteľná prekážka DOGtrace. Možnosť nastavenia prekážky pre preskok je v rozmedzí od 60 cm - 100 cm po 10 cm. Sada sa skladá z kvalitnej kovovej konštrukcie s povrchovou úpravou a ďalších komponentov: 2 x podstavec, 2 x zvislá tyč, 2 x vodorovná tyč, 1 x umývateľná plachta s logom Dogtrace, 4 x spojovacia skrutka, 4 x aretovacie kolík.

  88,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 58,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický obojok proti nežiaducemu štekaniu. Vďaka väčšej krabičke a najvyšším korekčným impulzom, ktoré sú nastaviteľné v piatich režimoch a jednom testovacom, je vhodný pre veľké plemená psov (rotwailer, pitbul, doberman, nemecká doga, a pod.). Režimy funkcií sa menia jednoduchým priložením magnetu.

  58,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 54,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický obojok proti nežiaducemu štekaniu. Vďaka väčšej krabičke a korekčným impulzom, ktoré sú nastaviteľné v piatich režimoch a jednom testovacom, je vhodný pre stredné až veľké plemená psov (nemecký ovčiak, retriever, ridgeback, seter, a pod.). Režimy funkcií sa menia jednoduchým priložením magnetu.

  54,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 47,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický obojok proti nežiaducemu štekaniu. Vďaka veľmi malej krabičke a naozaj nízkym korekčným impulzom, ktoré sú nastaviteľné v piatich režimoch a jednom testovacom, je vhodný pre malé až stredné plemená psov (bígl, špic, kokršpaniel, border kólia, a pod.). 

  47,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 43,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Elektronický obojok proti nežiaducemu štekaniu. Vďaka veľmi malej krabičke a naozaj nízkym korekčným impulzom, ktoré sú nastaviteľné v piatich režimoch a jednom testovacom, je vhodný pre malé plemená psov (jazvečík, shi-tzu, bišonik, a pod.). Režimy funkcií sa menia jednoduchým priložením magnetu.

  43,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 32,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Súprava First Aid Extreme - Dog je určená na väčšie rany u ľudí a psov. V balení sa nachádzajú gumové rukavice a 5 ampuliek na čistenie veľkých rán. Ďalej 10 veľkých obkladov a dva kotúče lepivých obväzov. Nevyhnutné ošetrenie priamo v teréne. Táto súprava je mimoriadne cenná, ak ste na poľovačke, alebo turistike. Je malá a skladná čo znamená že ju môžete...

  32,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 59,00 € Skladom u dodávateľa
  Novinka

  Chladiaci pelech Karlie-Flamingo je ideálnym riešením, ako zabezpečiť vášmu psovi pokojný spánok a odpočinok aj za tých najteplejších letných dní. Tento pelech je vhodný pre malé a stredné plemená psov. Rozmery pelechu: 80x50x18cm

  59,00 €
  Skladom u dodávateľa
 • 41,00 € na objednávku
  Novinka

  Dobíjateľný ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov. Nová generácia ultrazvukového odpudzovača kliešťov a bĺch špeciálne určeného pre malé domáce zvieratá. Prístroj pracuje tak, že vydáva rad ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnutelné pre ľudí a zvieratá, ale rušivé pre kliešte a blchy.  TICKLESS je efektívny v dosahu...

  41,00 €
  na objednávku
Zobrazených 1 - 18 z 28 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre systém thirty bees

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop